Trampoliny

W czwartek 16 stycznia uczniowie klasy VI a i VI b pod czujnym okiem wychowawców p. Katarzyny Siwek, p. Aleksandry Wysockiej oraz p. Aliny Malickiej uczestniczyli w wycieczce do JUMP NOW! w Gnieźnie.

Po profesjonalnej rozgrzewce, pod okiem instruktora, uczestnicy wyjazdu korzystali z szeregu atrakcji. Próbowali swoich umiejętności w skokach na trampolinach, skokach przez przeszkody z odbicia. Trenowali także „ewolucje powietrzne” lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami.

Pobyt w parku trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu i rozwijania zainteresowania sportem. Szaleństwo na trampolinach zagwarantowało uczestnikom wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę.

Tekst: Aleksandra Wysocka