Projekt grantowy pn.: „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotyczącą realizacji projektu grantowego pn. „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

W ramach projektu Gmina Janowiec Wielkopolski otrzymała grant w wysokości 60.000 zł. Za kwotę 61.081,80 zł zakupiono 26 szt. komputerów przenośnych do nauki zdalnej, które zostały przekazane szkołom podstawowym z terenu gminy. 17 szt. laptopów HP przekazano Szkole Podstawowej im. TADEUSZA KOŚCIUSZKI w Janowcu Wielkopolskim. Dnia 21.05.2020r. Dyrektor Szkoły otrzymany sprzęt przekazał najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły.