Pożegnanie ze szkołą podstawową

Pożegnanie ze szkołą podstawową klas ósmych ze względu na sytuację epidemiologiczną odbyło się bez udziału nauczycieli, rodziców, samorządu uczniowskiego, pracowników szkoły.

Na uroczystej akademii, 26 czerwca, obecni byli uczniowie dwóch klas ósmych, które kończyły naukę w naszej szkole, dyrekcja i wychowawcy.

Dyrektor szkoły, p. Przemysław Kotula przekazał absolwentom cenne wskazówki na dalszą drogę życia, wymienił uczniów wyróżnionych i nagrodzonych w konkursach, przekazał stypendia dla Wiktorii Górskiej i Edyty Karczewskiej, które otrzymały najwyższe średnie.

Edyta Karczewska w imieniu klas ósmych złożyła wzruszające podziękowania i życzenia.

Wychowawcy klas, pani Karolina Szybczyńska i pan Sebastian Macioszek, również złożyli życzenia wychowankom, dodali, że wspomnień z ostatnio wspólnie przeżytych 5 lat na pewno nikomu nie zabraknie.

Nie było tradycyjnego wręczania kwiatów i świadectw. Absolwenci wyczytywani przez wychowawców odebrali świadectwa i nagrody złożone na stolikach i… pojedynczo opuszczali szkołę.

DLA ABSOLWENTÓW