Konkurs „Najpiękniejsza klasowa gazetka wielkanocna"

Dwanaście chętnych klas IV - VIII przystąpiło przed Wielkanocą do konkursu pod hasłem "Najpiękniejsza klasowa gazetka wielkanocna". Jego pomysłodawcą była Rada Samorządu Uczniowskiego.

Celami konkursu były między innymi: propagowanie tradycji związanych ze świętami, uświadomienie uczniom odpowiedzialności za przydzieloną salę lekcyjną, rozwój wyobraźni, wyzwolenie radości płynącej ze wspólnego działania w zespole klasowym.
Zgłoszone do oceny gazetki cechowała pomysłowość i estetyka wykonania. Sekcja konkursowa RSU przyznała dwie równorzędne nagrody I klasie V c i VIII c. Zdobywcami II nagrody były klasy V a i V b, a nagrodę III wywalczyły klasy VIII d i VIII e. Pozostałe klasy: IV b, IV c, VI a, VII a, VII b, VIII b otrzymały wyróżnienia. Nagrodami w konkursie były immunitety, dające między innymi możliwość zwolnienia z zadań domowych ze wszystkich przedmiotów w wybranym przez klasę dniu, przełożenia sprawdzianu lub kartkówki z wybranego przedmiotu na inny termin. Z wywalczonych przywilejów uczniowie będą mogli skorzystać w miesiącu maju. Uroczyste wręczenie immunitetów przedstawicielom klas miało miejsce podczas kwietniowych apeli szkolnych.