Szkolny konkurs „Sztuka recyklingu”

W kwietniu wychowawcy świetlicy szkolnej i Samorząd Uczniowski zorganizowali konkurs, którego celem było propagowanie idei recyklingu i poszukiwanie nowych form prezentacji odpadów.

W konkursie mogli wziąć udział chętni uczniowie z klas I-VIII, których zadaniem było wykonanie pracy przestrzennej z różnych odpadów. Wszystkie prace dostarczone na konkurs zaprezentowano w Dniu Ziemi (22.04) na wystawie znajdującej się na parterze szkoły. Wielu uczniów przychodziło podziwiać dzieła swoich koleżanek i kolegów.

Dnia 11 maja („Dzień bez śmiecenia”) organizatorzy ogłosili wyniki konkursu. Nagrody i wyróżnienia przyznano w trzech kategoriach wiekowych:

Kl.I-III

I miejsce   Julia Jakubowska kl.IIa

II miejsce   Bartosz Szymański kl.IIc

III miejsce  Mariusz Hyla  kl.IIIb

Kl.IV-VI

Dominik Cholewiński  kl.Vb

Kl.VII-VIII

Paweł Spychała  kl.VIIId

Wyróżnienie    Malwina Kubiak  kl.VIIc

Pozostałe wyróżnienia

Maksymilian Krawczak  kl.Ic

Jan Skowroński  kl.VIIIb

Aleksander Litwin  kl.Ic

Wiktor Brzozowski  kl.Id

Miłosz Adamski  kl.IIa

Wszystkie prace były  estetycznie wykonane, a ich autorzy wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Dziękujemy uczestnikom za wykonanie prac i gratulujemy!