Dzień Dziecka w Reczu

Dzień dziecka w klasie Ia minął bardzo szybko i bardzo atrakcyjnie w gospodarstwie agroturystycznym w Reczu.

W tym dniu dzięki zaangażowaniu Zespołu Szkół Niepublicznych im. Jana Szatowskiego z Janowca Wlkp. w tym pracowników oraz uczniów dzieci z klasy Ia miały nie lada wyzwanie. Musiały odnaleźć ukrytych, zamaskowanych starszych kolegów i koleżanki. Zadanie było niezwykle trudne ale dało dzieciom mnóstwo uśmiechu i radości. Były również różne ciekawe gry i zabawy. Doskonałą zabawą okazało się przebranie w strój maskujący przyszłych żołnierzy. Dodatkową atrakcją były urocze alpaki, małe kotki, cudowny pies i pyszności przygotowane do jedzenia. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tego dnia Pracownikom i uczniom Zespołu Szkół Niepublicznych w Janowcu, rodzicom oraz Gospodarstwu Agroturystycznemu w Reczu.