Dyskoteka dla Żaków

15 czerwca 56 uczniów z klas siódmych i ósmych bawiło się wspólnie podczas dyskoteki szkolnej.

Organizatorem imprezy była sekcja uroczystości szkolnych Rady Samorządu Uczniowskiego oraz gospodarze czerwca - klasy VII a i VII c. Oprócz tańców przy znanych i lubianych przebojach muzycznych uczestnicy rywalizowali w konkursach sprawnościowych przygotowanych przez dziewczęta z klasy VII a. Wzięli też udział w specjalnie przygotowanej na tę okazję loterii fantowej. Przedstawiciele SU zorganizowali także stoisko z napojami i słodkimi przekąskami. O oprawę muzyczną zadbał pan woźny, natomiast nad bezpieczeństwem uczestników dyskoteki czuwali wychowawcy klas i opiekunki SU. Czas przeznaczony na imprezę minął bardzo szybko. Uczniowie wracali do domu zadowoleni i pełni wrażeń.

Tekst: Hanna Burchardt