Mistrzowie i mistrzynie dobrych manier

W czerwcu nastąpiło zwieńczenie całorocznej pracy nad poprawą kultury osobistej uczniów naszej szkoły.

Uczniowie i uczennice każdej z klasy I - VIII rywalizowali o tytuł mistrza i mistrzyni dobrych manier. Osoby chcące zdobyć taki tytuł musiały spełnić wymagania określone w regulaminie sporządzonym przez Samorząd Uczniowski. Na apelach w grupach wiekowych, kończących rok szkolny, nastąpiła uroczysta dekoracja 56 zwycięzców konkursu oraz wręczenie nagród przygotowanych dla nich przez Radę SU.

„Mistrzynie Dobrych Manier" to:

Lena Ratajczak (I a), Daria Mazalon (I b), Hanna Bembnista (I c), Michalina Adamska (I d), Jagoda Sieszchulska (II a), Zuzanna Turek (II b), Alicja Golba (II c), Hanna Marczyńska (II d), Magdalena Grzeczka (III a), Oliwia Ogrodowicz (III b), Klaudia Drożdżyńska (III c), Lena Baczyńska (IV a), Maria Kieca (IV b), Michalina Kosecka (IV c), Martyna Mitko (V a), Maja Koczorowska (IV b), Olga Wosik (V c), Julia Schiavone (VI a), Wiktoria Turek (VII a), Agata Ratajczak (VII b), Aleksandra Marciniak (VII c), Aleksandra Kędzierska (VII d), Wiktoria Prywałow (VII e), Kalina Kwas (VIII a), Julia Duszyńska (VIII b), Zuzanna Krygier (VIII b), Aleksandra Bembnista (VIII c), Weronika Hutek (VIII d), Barbara Sieradzka (VIII e).

Tytuł „Mistrza Dobrych Manier” zdobyli:

Szymon Bryzik (I a), Krzysztof Czaplewski (I b), Jakub Pawlak (I c), Jakub Solarek (I d), Adam Staśkiewicz (II a), Albert Grzybowski (II b), Jan Rygiel (II c), Franciszek Ośmiana (II d), Filip Ratajczak (III a), Alan Eichstaedt (III b), Jakub Niewiadomski (III c), Tymoteusz Maciejewski (IV a), Filip Duszyński (IV b), Tymoteusz Głowski (IV c), Patryk Hutek (V a), Alan Frajtag (V b), Mateusz Szkatulski (V c), Gracjan Klockowski (VI a), Kamil Stokłosa (VII a), Eryk Grajczak (VII b), Maciej Baczyński (VII c), Igor Lipiecki (VII d), Ciriaco Schiavone (VII e), Mateusz Hutek (VIII a), Michał Matuszewski (VIII c), Oliwier Występski (VIII d), Nikodem Idziak (VIII e).

Tekst: Hanna Burchardt