KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

9 grudnia Samorząd Uczniowski z opiekunami i świetliczaki z wychowawcami zorganizowali w szkole kiermasz świąteczny. Jak co roku cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem uczniów oraz pracowników szkoły.

Na stoiskach znalazły się różnego rodzaju ozdoby świąteczne: stroiki, wianki świerkowe i wierzbowe, lampiony, zawieszki na choinkę i okno, choinki wykonane z różnych materiałów, gipsowe figurki i pudełeczka prezentowe. W ofercie były też propozycje miłych upominków świątecznych dla najbliższych: świece, mydełka i podkładki pod kubki zdobione metodą decoupage. Można było zaopatrzyć się także w ręcznie wykonane kartki świąteczne i papierowe serwetki.

Dochód ze sprzedaży kiermaszowej organizatorzy przeznaczyli na bieżącą działalność Samorządu Uczniowskiego i świetlicy szkolnej, w tym na organizację uroczystości szkolnych oraz konkursów indywidualnych i międzyklasowych.

Tekst: Hanna Burchardt