Zbiórka charytatywna

W dniach 6 - 24 marca 2023 roku, na prośbę Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowcu Wlkp., przeprowadzono w szkole wielkanocną zbiórkę charytatywną pod hasłem "Świąteczna paczka dla seniora".

Bardzo aktywnie w akcję włączyli się uczniowie z klas: I a, II b, II c, II d, III b, III c, III d, IV b, IV c, VI a, VIII a, VIII b, VIII d oraz pracownicy szkoły. Zebrano znaczącą ilość trwałej żywności oraz środki czystości. Opiekę nad przebiegiem zbiórki objęli członkowie sekcji wolontariatu Rady Samorządu Uczniowskiego: Nina Wrzesińska, Magdalena Ratajczak, Olaf Grabarkiewicz, Marcin Mróz, Nikodem Kołodziejczak, Filip Woźniak. Koordynatorką szkolnej akcji była pani Hanna Burchardt.

Wolontariusze byli bardzo dumni z postawy darczyńców mając nadzieję, że zebrane produkty będą miłymi upominkami świątecznymi dla seniorów z terenu naszego miasta i gminy.