Pożegnalna dyskoteka

7 czerwca 2023 r. odbyła się w świetlicy szkolnej dyskoteka na pożegnanie roku szkolnego.

Uczestniczyło w niej 103 uczniów z klas IV - VIII. Oprawę muzyczną na imprezę przygotował woźny szkoły - pan Marcin Mitko. Opiekę nad uczestnikami sprawowały opiekunki Samorządu Uczniowskiego - p. Hanna Burchardt i p. Marzena Kochowicz - Sobkowiak oraz nauczyciele: p. Katarzyna Siwek, p. Karina Mróz - Owczarzak, p. Magdalena Kasprzyk, p. Anna Nowak, p. Sebastian Macioszek, p. Radosław Ratajczak, p. Arkadiusz Utecht. Podczas dyskoteki panowała bardzo miła atmosfera. Wszyscy, niezależnie od wieku, bawili się wyśmienicie. Dużo radości i emocji wzbudziły też wśród uczestników konkursy przygotowane przez panią Hannę Burchardt. Czwartoklasiści wzięli udział w konkursie sprawnościowym ze skakankami, klasy piąte określały ilość orzechów umieszczonych w słoikach, szóstoklasiści z kolei rywalizowali w konkursie na najdłuższą obierkę z jabłka. Najstarsi uczniowie, w dwuosobowych drużynach, mieli możliwość wykazania się ogólną wiedzą w teście wyboru. Uczniowie biorący udział w konkursach otrzymali nagrody w postaci przyborów szkolnych. Między tańcami można było odpocząć w dyskotekowej kawiarence, gdzie serwowano napoje i różne słodkości. Radosne chwile spędzone na ostatniej dyskotece uwiecznił na fotografiach p. Sebastian Macioszek.

Tekst: Hanna Burchardt