Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki

E-mail: spjanowiec@interia.pl

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

2018/2019

Julia Adamska, Maja Bąk, Inga Burchardt, Antonina Głowacka, Jeremiasz Głowacki, Oliwia Głowska, Paulina Guziołek, Agata Guźlińska, Martyna Jaskulska, Aleksandra Kędzierska, Zuzanna Kozańda, Anna Kozłowska, Maja Linetty, Gracjan Maciejewski, Julia Małecka, Amelia Owczarzak, Katarzyna Rzeźnik, Barbara Stranz, Agata Torchalska, Julia Welska, Nina Wrzesińska, Robin Zacharko

Sekcje RSU

- redakcyjna               - kultury i rozrywki

- rękodzieła                - wolontariatu

Przewodnicząca – Martyna Jaskulska

Zastępca (łącznik ds. Pacholąt)

– Antonina Głowacka

Zastępca (łącznik ds. Sztubaków)

– Agata Torchalska

Zastępca (łącznik ds. Żaków)

– Oliwia Głowska

Poczty sztandarowe

1. Jeremiasz Głowacki, Julia Małecka, Katarzyna Rzeźnik
  2. Robin Zacharko, Anna Kozłowska, Amelia Owczarzak

Październikowe święta

9 października przedstawicielki społeczności uczniowskiej udały się do Urzędu Pocztowego w Janowcu Wlkp., aby złożyć życzenia z okazji Światowego Dnia Poczty. Dzień później członkinie Rady Samorządu Uczniowskiego odwiedziły z życzeniami panią psycholog Monikę Mróz-Grzybowską. 19 października z kolei uczniowie nie zapomnieli o Międzynarodowym Dniu Szefów Kuchni, składając życzenia paniom pracującym w szkolnej stołówce.

Tekst: Hanna Burchardt

Święto Zmarłych

W tygodniu poprzedzającym Święto Zmarłych społeczność uczniowska z opiekunkami odwiedziła groby zmarłych pracowników naszej szkoły, powstańców wielkopolskich oraz miejsca pamięci narodowej. Zapalone znicze z logo szkoły były wyrazem pamięci o osobach związanych z życiem naszej szkoły i naszego miasta.

Tekst: Hanna Burchardt